pdfFactory

verzia: 7.28, 10.06.2020
os: Windows XP/Vista/7/8/10
cena: €43,97, €52,76 vr. DPH
(od €11,44, €13,73 vr. DPH)

pdfFactory je prvý nástroj na vytváranie dokumentov typu PDF určený pre bežného užívateľa. S pomocou pdfFactory môže každý tvoriť PDF dokumenty vhodné na publikovanie na webových stránkach, odosielanie emailom alebo archiváciu.

Integrovaný panel so zoznamom tlačových úloh: Zobrazuje všetky tlačové úlohy, z ktorých sa bude PDF súbor vytvárať a umožňuje ich ľahkú reorganizáciu.

Nové užívateľské prostredie s panelom nástrojov: Vďaka prehľadnému panelu nástrojov budete mať ešte ľahší prístup ku kľúčovým funkciám programu.

Podpora dokumentov verzie PDF 1.7

hlavné rysy

Vytvorenie PDF dokumentu alebo tlač na papier: pdfFactory vám umožní vytlačenie dokumentu alebo vytvorenie PDF bez nutnosti tlačiť dokument z aplikácie dvakrát. Pre tlač nie je potreba Acrobat Reader.

Zlučovanie viacerých tlačových úloh do jedného PDF súboru: Ľahké vytvorenie PDF dokumentu obsahujúceho materiál z rôznych zdrojov. Napríklad dokument písaný vo Worde môže mať úvodný list vytvorený v Quarke a doplnok s financiami v Exceli.

Okamžitý náhľad vytváraného PDF dokumentu: Rýchle zobrazenie vytváraného PDF dokumentu bez nutnosti jeho uloženia a následného otvorenia v prehliadači Acrobat.

Šifrovanie a zabezpečenie PDF súborov: Obmedzenie neautorizovaných zmien a bezpečnejšie zasielanie dôverných informácií.

Vkladanie písiem: Zabezpečenie verného zobrazenia dokumentu aj v prípadoch, keď použité písma nie sú na počítači, kde je dokument otváraný, k dispozícii.

Vkladanie a odstraňovanie stránok: Vymazanie nepotrebného materiálu ešte pred vytvorením PDF súboru. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pri tvorbe PDF súborov z dlhých správ, emailov a webových stránok.

Rýchle odosielanie PDF dokumentov elektronickou poštou: Jediným kliknutím myši odošlite PDF pomocou vášho obľúbeného programu pre prácu s poštou. PDF dokument je možné tiež ľahko skopírovať do schránky a preniesť do už existujúcej emailovej správy.

Automatické ukladanie: Uloženie vytvorených PDF súborov na disk do zvolenej zložky.

Hypertextové odkazy: Zachovanie funkčných URL odkazov v PDF dokumente umožňuje jednoduché otváranie webových stránok alebo odosielanie emailov.

Serverová edícia: Ľahká implementácia a prevádzka v prostredí počítačových sietí s využitím Serverové Edície.

Skúšobné verzie tlačia na každej strane malú reklamu na FinePrint Software. Toto obmedzenie skúšobné verzie bude odstránené po zakúpení plnej verzie produktu.

pdfFactory bohužiaľ zatiaľ nevie podpísať vytvorený PDF dokument elektronickým podpisom. Preto Vám odporúčame použiť tieto free programy na podpísaní už existujúceho PDF súboru.

pdfFactory existuje aj vo verzii Professional:

pdfFactory Pro

verzia: 7.30, 10.06.2020
os: Windows XP/Vista/7/8/10
cena: €87,90, €105,48 vr. DPH
(od €21,99, €26,39 vr. DPH)

pdfFactory Pro má všetky vlastnosti pdfFactory a navyše umožňuje vytváranie formulárov, pridávanie hlavičiek, pätičiek a vodoznakov, preorganizovanie dokumentov atď.

  • Tvorba URL odkazov: URL odkazy možno teraz vytvárať z ľubovoľného textu, v dokumente tlačenom z ľubovoľnej aplikácie.
  • Úprava vybratého textu: Vybraný text možno skopírovať, zmazať, zvýrazniť alebo začernit.
  • Manipulácia s obrázkami a grafikou: Zvolený obrázok alebo grafiku možno uložiť, skopírovať alebo zmazať.

 

Stiahnuť skúšobnú verziu

V nasledujúcom odseku ponúkame na stiahnutie aktuálnu skúšobnú verziu programu pdfFactory + verzie archívne.

Po kliknutí na jeden z odkazov bude zahájené vlastné sťahovanie programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Kúpiť program

V nasledujúcom odseku sú zobrazené všetky varianty programu pdfFactory, ktoré predávame.

Po kliknutí na jeden z odkazov budete presmerovaný do nášho internetového obchodu obchod.mokry.sk.

Zakoupit můžete tyto varianty programu